اطلاعیه پذیرش خبرنگار

kjll'

با عرض سلام و خیر مقدم به شما مخاطبان عزیز
مجله فرهنگی هنری آرسا برای تابستان ۱۳۹۵ طرح های ویژه ای در نظر گرفته است که یکی از آنان استفاده از نیروهای جوان و مستعد میهن عزیزمان ایران در حوزه ی خبر نویسی و خبرنگاری می باشد . به این صورت که در انتهای این طرح مجله ی آرسا اقدام به پذیرش ۶۲ نفر کارآموز ( از هر استان یک خانم و یک آقا ) میکند .
برای همکاری از ما ابتدا باید به آموخته های خود توجه کنید :

۱- در صورتی که از قبل دوره های خبرنویسی را در یکی از مراجع و پایگاه های معتبر گذرانده اید یا دارای سابقه ی فعالیت در یکی از پایگاه های خبری می باشید در هنگام پر کردن فرم به این مورد اشاره کنید .

۲- در غیر این صورت اگر بدون هیچ دانش خاصی و تنها بر اساس علاقه به خبرنگاری به آرسا رجوع کرده اید ما همچنان از شما استقبال خواهیم کرد .
برای همکاری با ما مراحل زیر طی خواهد شد :

۱- در ابتدا از قسمت فرم همکاری با آرسا  در بالای سایت اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و در قسمت پیام های این فرم ذکر کنید که به منظور کارآموزی خبرنگاری وارد سایت شده اید .

۲- همکاران ما پس از بررسی درستی هویت شما با شما تماس میگیرند و آموزش های لازم جهت کار با سیستم وردپرس را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهند .( چون مجله به صورت اکترونیکی می باشد کارآموز حتما باید کار با وردپرس را دقیق یاد بگیرد .)

۳- پس از آماده شدن و یادگیری ورد پرس وابسته به اینکه در چه زمینه می خواهید فعالیت داشته باشید جزوه های آموزشی خبرنگاری را از سایت خریداری کرده و مطالعه میکنید .

۴- پس از طی کردن این مراحل برای شما رمز عبوری به منظور ورود به مدیریت خبرنگاری مجله ساخته می شود و میتوانید به عنوان کارآموز کار خود را شروع کنید .

۵- پس از سه ماه فعالیت شما به عنوان کارآموز در صورت توانایی های لازم به استخدام رسمی مجله درخواهید آمد و بعد از اینگه آموزش های لازم در زمینه رپورتاژهای آگهی به شما داده شد میتوانید برای خود کسب درآمد کنید .

توجه داشته باشید افرادی به عنوان خبرنگار همراه ما میشوند باید بدون هرگونه جهت گیری خاص سیاسی بوده و تمامی اخبار منتشر شده با منبع دقیق و طبق قوانین وزارت ارشاد اسلامی باشد . در غیر این صورت پیگیری قانونی خواهد داشت .

 

با تشکر . مدیر مسئول مجله فرهنگی هنری آرسا
یاسمین باقرصاد