previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

برای افزایش سرعت تلفن همراه چه باید کرد ؟


برای افزایش سرعت تلفن همراه چه باید کرد ؟

بسیاری از گوشی های تلفن همراه دارای یک سیستم سخت افزاری قوی نیستند . ما در این مرجله به شما آموزش می دهیم که خاموش کردن انیمیشن های گوشی تاثیر به سزایی در افزایش سرعت آن خواهد داشت . منظور ما همان افکت های نمایشی صفحه است که گرچه زیبا و جذاب به نظر می رسند ولی سرعت گوشی را کاهش می دهند .

برای گوشی هایی که سیستم عامل اندروید دارند .
ابتدا بخش Developer Options را فعال نمایید. برای این منظور ابتدا به Settings گوشی خود مراجعه نموده و به بخش  About phone یا About Tablet وارد شوید.
اکنون بر روی گزینه Build number به صورت پشت سر هم ۷ مرتبه ضربه بزنید تا پیغامی مبنی بر فعال شدن بخش Developer Options را مشاهده کنید و دوباره به صفحه اصلی Settings گوشی بازگشته و این بار گزینه Developer options را از پایین لیست انتخاب کنید.
اکنون برای غیرفعال نمودن یا افزایش سرعت انیمیشن ها باید گزینه های Window animation scale، Transition animation scale و Animator duration scale را ویرایش کرده و می توانید با انتخاب Animation off ، انیمیشن ها را کاملا غیر فعال کنید. یا با انتخاب گزینه Animation scale 0.5x سرعت انیمیشن ها را دوچندان کنید.همچنین شما می توانید با انتخاب گزینه Animation scale 10x سرعت انیمیشن ها را ۱۰ برابر کندتر کنید.

 

در سیستم عامل Ios:
در سیستم عامل iOS و دستگاه های هوشمند آیفون و آی پاد نمی توان افکت های انیمیشنی را کاملا غیر فعال نمود. اما روشی برای کاهش این انیمیشن ها وجود دارد. برای این منظور ابتدا اپلیکیشن Settings را باز نموده و به.بخش General مراجعه نمایید.
سپس به بخش Accessibility رفته و گزینه Reduce Motion را فعال کنید.

 

این عمل باعث نمی شود که افکت های انیمیشنی در آیفون و آی پاد تماما غیرفعال شوند، اما انیمیشن ها سریعتر و بهتر می شوند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد