previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

قتل فقط بخاطر یک بوق !!


قتل فقط بخاطر یک بوق !!

به گزارش از روزنامه ی خراسان چهارده سال پیش یک جوان خراسانی در خیابان یک نفر را به قتل رسانیده بود و با هویت جعلی زندگی میکرد تا اینکه دیروز پس از گذشت این چهارده سال دستگیر شد .

این جنایت شانزدهم آذر سال 1381 هنگامی رخ داد که 3 دانش آموز قصد داشتند از عرض بولوار حجاب عبور کنند. در همین حال راننده 23 ساله یک دستگاه خودرو سواری نیز که از همان منطقه عبور می کرد دستش را روی بوق گذاشت تا به رفتار عابران پیاده اعتراض کند اما یکی از عابران نیز با صدای بلند به بوق زدن راننده به طرز توهین آمیزی معترض شد.

راننده خودرو که از این حرکت عصبانی شده بود چند متر بالاتر خودرواش را متوقف کرد و از خودرو پایین آمد. در حالی که مشاجره لفظی بین 2 جوان آغاز شده بود ناگهان راننده چماقی را از صندوق عقب برداشت و ضربه ای به جوان عابر زد و بدین ترتیب درگیری فیزیکی بین آن ها شکل گرفت .

در این هنگام بود که «ع» (جوان عابر) چاقویی را بیرون کشید و تیغه آن را در قفسه سینه راننده فرو برد. لحظاتی بعد وقتی راننده خودروسواری نقش بر زمین شد، ضارب و دوستانش از محل گریختند.

به دستور مقام قضایی 2 دوست دیگر وی که در صحنه حادثه حضور داشتند دستگیر شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. یکی از آن ها گفت: وقتی راننده از خودرو پیاده شد چماقی را از صندوق عقب برداشت و با آن ضربه ای به «ع» زد اما قبل از این درگیری «ع» خطاب به ما فریاد زد فرار کنید! (روی خودرو) خط انداختم! ما هم جلوتر رفتیم که آن ها را جدا کنیم ولی «ع» در حین درگیری راننده را با چاقو زد!

پس از اظهارات شاهدان عینی این حادثه، تلاش کارآگاهان برای دستگیری ضارب فراری ادامه یافت ولی او هر بار مخفی گاه خود را تغییر می داد و تلاش ها برای دستگیری او به نتیجه نمی رسید تا این که پس از گذشت 14 سال از ماجرا، وی را در منزل مسکونی محاصره کرده و به دام انداختند.

وی که اکنون حدود 32 سال دارد اعتراف کرد:پس از انجام قتل به استان های غربی کشور گریختم و برای اینکه شناسایی نشوم مرتب محل زندگی خود را تغییر میدادم تا اینکه این اوخر به دلیل عوض کردن نام فامیلی خود شناسایی شدم . این جوان 32 ساله که اثار ندامت در چهره اش مشخض بود همچنین بیان کرد : یک لحظه عصبانی شدم و هیچی نفهمیدم . کاش هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتاد .


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد