previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

یکی از خطرناک ترین شروران تهران پس از سه سال دستگیر شد.


یکی از خطرناک ترین شروران تهران پس از سه سال دستگیر شد.

شرور خطرناک شهر تهران پس از سه سال تعقیب و گریز از دست پلیس بالاخره به دام افتاد .
به گزارش از باشگاه خبرنگاران جوان شرور خطرناک پایتخت که به اتهام نزاع و درگیری، تخریب و اخلال در نظم عمومی حدود سه سال تحت تعقیب بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

در راستای اجرای دستور بازپرس دادسراي ناحيه 33 مبني بر جلب ودستگيري شرور خطرناک فراری به هویت “آرمان” که به اتهام نزاع ودرگيری، تخريب و اخلال در نظم عمومی حدود سه سال متواری و دارای پرونده های مفتوح متعددی در مراجع قضايي و انتظامی ديگر است، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

ماموران طي اقدامات اطلاعاتي و با استفاده از شیوه و شگردهای نوین پلیسی آدرس وی در جاده خاوران سه راه سيمان شناسايي و سريعا اکيپي از عوامل به محل اعزام شدند.

متهم پس از حضور ماموران با يک دستگاه خودرو 206 متواري شد که مامورين با رعايت قانون بکارگيری سلاح اقدام به شليک 2 تير هوايی و 3 تير جنگی به سمت خودرو کردند اما متهم موفق به فرار شد.

سرهنگ علیرضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: با متواری شدن متهم، عوامل انتظامی با استفاده از شگردهای خاص پليسی و اقدامات اطلاعاتی بلافاصله مخفیگاه وی در مجيديه شمالی را شناسايی و در نهايت متهم را دستگير و برای گذراندن مراحل قانونی مربوط به این متهم ان را به یگان انتقال دادند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد