previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

5 جوان جویای گنج فوت شدند .


5 جوان جویای گنج فوت شدند .

نقشه رسیدن به گنج 5 نفر از جوانان شهر زرند منجر به مرگ 3 تن از آنان شد .
ساعت 5 بامداد امروز فردی در تماس با پلیس زرند از گیر افتادن سه جوان روستا در آتشکده زرتشتیان خبر داد و از پلیس و نیروهای امدادی درخواست کمک کرد.

با حضور ماموران در محل، مرد میانسال مدعی شد ساعتی قبل دو دوست پسرم که اهل روستا هستند به من مراجعه کرده و مدعی شدند پسرم به همراه دو نفر دیگر هنگام پیدا کردن گنج، زیر آوار آتشکده زرتشتیان گیر افتاده است.

با حضور ماموران پلیس در محل آتش کده در روستای «رشک علیا» در 15 کیلومتری زرند مشخص شد به علت ریزش آوار هنگام تخریب برای یافتن گنج سه پسر جوان زیر آوار گرفتار شده اند.

با اعلام موضوع به هلال احمر تحقیقات ماموران برای دستگیری این افراد آغاز شد. مامروان در بررسی های اولیه متوجه شدند دو پسر جوان از شهرستان متواری شده اند. در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری دو فرد متواری آغاز شده است.

پور علی شیخ مسئول امداد و نجات کوهستان هلال احمر استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان در مورد امدادرسانی به افراد گرفتار در داخل آتشکده، گفت: ساعت 8:30 صبح امروز پس از اعلام موضوع به تیم امداد کوهستان یک گروه از امدادگران کوهستان با توجه به قرار داشتن آتشکده در ارتفاع به آنجا اعزام شدند.

وی ادامه داد: امدادگران تاکنون دو جسد را از زیر آوار خارج کرده و در تلاش هستند تا جنازه دیگر را نیز پیدا و خارج کنند.

به گفته مسئول امدادو نجات کوهستان هلال احمر استان کرمان، عملیات امداد و نجات این جوانان همچنان ادامه دارد ولی با توجه به اینکه شرایط منطقه به صورتی ست که آنتن دهی وجود ندارد امکان ارتباط با امدادگران نیست .

به گزارش از خبرگزاری میزان